• Türkçe
  • English

Ticari Bilimler Fakültesi olarak öğrencilerimizin eğitimlerinde sadece teorik bilgiler ile kalmıyor, gerek kampüs içi gerekse kampüs dışı aktivitelerle öğrencilerimizin profesyonel hayat ile üniversite hayatlarında tanışmalarını sağlıyoruz. 

Fakülte olarak bugüne kadar sektörün öncülerinden birçok firmayı okulumuzda ağırlayıp öğrencilerimiz ile bir araya getirme şansımız oldu. Ayrıca öğrencilerimiz bu kurumları yerinde de ziyaret etti. 

Google, HepsiBurada, Salesforce gibi sektörlerinin önde gelen firmalarına yaptığımız ziyaretleri ve fakültemizin düzenlediği tüm kariyer etkinliklerini Ticari Bilimler Fakültesi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. 

Ticari Bilimler Fakültesi olarak sektör ile bütünleşmek önceliklerimizden. Fakülte bünyesinde yer alan tüm bölünlerimiz alanlarının önde gelen firma ve isimleri ile bir araya gelmekte. 

Google Türkiye Ülke Müdürü Mehmet Ketenoğlu, Google Endüstri ve Teknoloji Lideri Alpagut Cihangir ve E-Ticaret Bölüm Başkanı Doç.Dr. Altan Kar

 

 

SEM Türkiye Genel Müdürü İhsan Solak ve Medya Direktörü Özge Öztanrıseven

SEM Türkiye Genel Müdürü İhsan Solak ve Prof. Dr. Turan Yay

 

TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ONLINE KARİYER SOHBETLERİ

Covid-19 virüsü sebebiyle evlerimize kapandığımız dönemde öğrencilerimiz ve mezunlarımızla iletişimimize online olarak devam etmiştik. Pandemi döneminde Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Ofisi'nin gerçekleştirdiği online kariyer sohbetlerimize Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ FİRMA ZİYARETLERİ

E-Ticaret bölümü öğrencileri Google Türkiye ofisini ziyaret edip e-satış hakkında bilgi sahibi oldu.

Aynı zamanda öğrencilerimizin her zaman yanında olanYeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Ofisi'nin sosyal medya hesaplarını takip ederek hem üniversitemiz bünyesindeki etkinlikleri hem de güncel kariyer fırsatlarını takip edebilirsiniz!